
Кавомашина Melitta Caffeo Solo
11 500 ₴
- В наявності
- +380 (50) 405-04-50проспект Героїв Харкова, 28
- +380 (50) 401-89-82проспект Героїв Харкова, 28 сервіс
Кавомашина Б/В. Стан технічний як у нової. Пройшла повне технічне обслуговування. Візуальний стан без зауважень (хороший). Після замовлення Ви отримуєте реальні фото та після підтвердження ми відправляємо.
|
З кавовашиною Melitta Caffeo Solo Ви зможете повністю зосереджувати увагу на прекрасному смаці кави, не морочаючись про його приготування автоматичної кавової кави з свіжомолотих кавових зерен. Вишуканий дизайн кавоварки зроблений у стилі сріблястого кольору. Просте управління Melitta Caffeo Solo без особливих труднощів справляється з побажаннями справжніх цінителів якісно приготовленої кави. Особисті параметри допоможуть вам визначити ступінь міцності напою, а функції попереднього замочування дають вам змогу насолоджуватися ароматом і смаком улюбленої кави. Особливості кавоварки: - Встановити температуру заварювання - 3 варіанти регулювання кількості води для кави (30-220 мл) - Приготування 2 чашок одночасно - Регулювання висоти кавового диспенсера (до 135 мм) - Налаштування тонкості помела: - 3 сходи регулювання кількості кави на порцію - Символьний дисплей - Піддон для крапель - Платформа для підігрівання чашок - Програми очищення і декальцинації - Автовимивання після вмивання/вимивання - Слідкування за заповненням ємкостей - Знімальний блок заварювання - Установка жорсткості води (4 ступені) - Сумісність для використання з фільтром для води Claris функція автоматичного вимикання - Автоматичне збереження енергії |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melitta |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Сфера використання | Торгові магазини |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Електронне |
| Тип використовуваної кави | Зерна, Мелений |
| Об`єм | 1.2 л |
| Фільтр | постійний |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Португалія |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Приготування молочних напоїв | Відсутнє |
| Інші функції і особливості | Капучинатор, Контроль міцності кави, Індикатор роботи , Регулювання температури кави, Індикатор рівня води, Регулювання ступеня помелу, Подача пари, Автовимкнення, Подача гарячої води, Автоматичне очищення від накипу, Дисплей, Енергоощадний режим, Регульована висота дозатора / підставки, Одночасне приготування двох чашок , Лічильник порцій |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Ні |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Контроль міцності кави | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Протикраплинна система | Ні |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Швидкий пар | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Подача гарячої води | Ні |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Плита автопідігріва | Ні |
| Автоматичне очищення від накипу | Так |
| Підігрів чашок | Так |
| Інтегрована система обліку (Шеф карта) | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 125 г |
| Манометр | Ні |
| Можливість підключення до водопроводу | Ні |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Таймер | Ні |
| Тип нагрівача | термоблок |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| USB-інтерфейс | Ні |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 9 порц. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 325 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 455 мм |
| Вага | 8 кг |
- Ціна: 11 500 ₴




