
Кавомашина Melitta Caffeo CI
14 000 ₴
- В наявності
- +380 (50) 405-04-50проспект Героїв Харкова, 28
- +380 (50) 401-89-82проспект Героїв Харкова, 28 сервіс
Кавомашина Б/В. Стан технічний як у нової. Пройшла повне технічне обслуговування. Візуальний стан без зауважень (хороший). Після замовлення Ви отримуєте реальні фото та після підтвердження ми відправляємо.
|
Melitta Caffeo CI – це відмінний варіант вигідної купівлі кавомашини після повного технічного обслуговування, яке включає професійне чищення, заміну необхідних деталей та перевірку правильності роботи всіх функцій кавомашини. Melitta Caffeo CI врахує індивідуальні уподобання кожного користувача, щоб приготувати ідеальну каву за вашим особистим рецептом. Широкий вибір напоїв. Автоматична кавоварка для дому зможе порадувати вас не тільки еспресо, американо або кавою лунго. Завдяки автоматичній системі збивання молока, натисканням всього однієї кнопки кавоварка Melitta приготує чудові капучино і латте макіато. А функція Double Cup допоможе приготувати відразу дві чашки улюбленого напою одночасно. Ви можете опустити спеціальну трубку в будь-яку зручну вам ємність з молоком, кавоварка зіб'є його в пишну ніжну пінку за лічені миті. Після використання, трубка для подачі молока автоматично очиститься гарячою водою та парою - гігієнічність і безпека приготування молочних напоїв гарантована. Функція пам'яті. Кавомашина Меліта не тільки допоможе налаштувати всі параметри напою (обсяг, міцність, температура, кількість молока і пінки) під ваш смак, але і запам'ятає ваш вибір. Доступна можливість програмування 4 індивідуальних профілів користувача для кожного автоматичного напою. Виберіть свій профіль при наступному використанні і кавоварка приготує міцний еспресо або латте з повітряною пінкою за особисто вашим рецептом. Контейнер для двох видів зерен. Melitta CI обладнана вбудованою кавомолкою з 5 ступенями помелу, а також має режим приготування попередньо меленої кави. Відмінною особливістю кавоварки є двокамерний контейнер для зерен. Таким чином, якщо ви любите експерименти зі смаками кави або ваші домочадці віддають перевагу різним сортам, за допомогою простого регулятора ви зможете вибирати якісь кавові зерна ви хочете приготувати саме зараз. Зручність налаштування і використання. Електронне меню з текстовим дисплеєм зробить управління простим і зрозумілим. Резервуари мають індикацію наповненості, кавоварка Melitta сама подасть сигнал, коли їй знадобиться ваша увага. Очищення також не займе багато часу. Контейнер для молока можна помістити в посудомийну машину, а блок заварювання промити звичайною водою. Доступні функції автовключення/виключення і ведення статистики приготованих напоїв. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melitta |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Сфера використання | Торгові магазини |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Електронне |
| Тип використовуваної кави | Зерна, Мелений |
| Об`єм | 1.8 л |
| Фільтр | постійний |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Португалія |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Інші функції і особливості | Капучинатор, Контроль міцності кави, Індикатор роботи , Регулювання температури кави, Індикатор рівня води, Регулювання ступеня помелу, Подача пари, Автовимкнення, Подача гарячої води, Автоматичне очищення від накипу, Дисплей, Енергоощадний режим, Регульована висота дозатора / підставки, Одночасне приготування двох чашок , Лічильник порцій |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Контроль міцності кави | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Протикраплинна система | Ні |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Швидкий пар | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Плита автопідігріва | Ні |
| Автоматичне очищення від накипу | Так |
| Підігрів чашок | Так |
| Інтегрована система обліку (Шеф карта) | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 270 г |
| Манометр | Ні |
| Можливість підключення до водопроводу | Ні |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Таймер | Ні |
| Тип нагрівача | термоблок |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| USB-інтерфейс | Ні |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 12 порц. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 352 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Глибина | 473 мм |
| Вага | 9.3 кг |
- Ціна: 14 000 ₴

