
Кавомашина Melitta CAFFEO Passione
12 500 ₴
- В наявності
- +380 (50) 405-04-50проспект Героїв Харкова, 28
- +380 (50) 401-89-82проспект Героїв Харкова, 28 сервіс
Кавомашина Б/В. Стан технічний як у нової. Пройшла повне технічне обслуговування. Візуальний стан без зауважень (хороший). Після замовлення Ви отримуєте реальні фото та після підтвердження ми відправляємо.
|
Компактна конструкція. Кавомашина Melitta Varianza встановлює нові стандарти компактності. Форма куба вражає візуально і, крім того, дуже компактна, тому Ви зможете знайти відповідне місце для кавоварки в будь-якому місці. Cистема Best Aroma System. Забезпечує повний розвиток смаку кави завдяки продуманим функціям. Завдяки вбудованому автоматичному спінювачу молока Auto-Cappuccinatore ви можете створити ідеальне спінене молоко для будь-якого типу лате. Крім того, ця стильна та компактна автоматична кавомашина підійде для будь-якої кухні. Доступні напої:
Найкраща ароматична система. Смак залежить від кави, а не від повітря. Функція "Bean to Cup" гарантує, що тільки потрібна кількість зерен свіжозмелену та відразу ж використовується. Процес попереднього заварювання й екстракції (Aroma-Extraction System A.E.S.) забезпечить ідеальний смак кави. Ущільнення кришки контейнера для кавових зерен Aromasafe® забезпечує триваліший захист аромату та смаку кавових зерен. Сучасний компактний дизайн. Забудьте про вимірювання — Passione® не тільки вражає своїм гарним дизайном, але й займає мало місця, тому він може поміститися куди завгодно. Заокруглені краї та високоякісний піддон із неіржавкої сталі непомітно привертають увагу. Спінювач молока Auto-Cappucinatore. Практичний і дуже простий у використанні прилад Auto-Cappuccinatore дає змогу приготувати тепле молоко, теплу воду і, звичайно, світле та пінисте молоко. Просто поверніть диск, щоб отримати необхідну кількість. Різноманітність кавових страв. Спробуйте — крім трьох класичних страв еспресо, lungo і café crème, ви можете створювати свої власні кавові делікатеси з молоком або спіненим молоком. Світлодіодний дисплей із символами. Само собою зрозуміло, що світлодіодний дисплей із червоними символами спрощує та спрощує використання вашої автоматичної кавоварки Режим "Дві чашки". Разом краще — у режимі Double Cup ви можете приготувати дві чашки еспресо або крем-кафе одночасно. Це також добре для тих, хто п'є багато кави. One Touch — один дотик. Кафе crème, lungo або еспресо? Ці різновиди кави спочатку запрограмовані, і ви можете вибрати їх одним дотиком. Дозатор кави з регульованою висотою. Диспенсер регулюється за висотою до 135 мм, що дає змогу використовувати як склянки, так і великі чашки. Знімний блок для заварювання. Було б чудово, якби все було просто, чи не так? Завдяки Melitta® це так. Весь заварювальний блок можна зняти та легко почистити. Отже, внутрішня частина машини також легко доступна й може бути очищена без жодних проблем. Автоматичне очищення та декальцинація. Дисплей кавомашини автоматично покаже, коли слід зробити очищення чи декальцинацію. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melitta |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Електронне |
| Тип використовуваної кави | Зерна, Мелений |
| Об`єм | 1.2 л |
| Фільтр | одноразовий |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Португалія |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Приготування молочних напоїв | Ручне (панарелло) |
| Інші функції і особливості | Капучинатор, Контроль міцності кави, Індикатор роботи , Регулювання температури кави, Індикатор рівня води, Регулювання ступеня помелу, Подача пари, Автовимкнення, Подача гарячої води, Автоматичне очищення від накипу, Дисплей, Енергоощадний режим, Регульована висота дозатора / підставки, Одночасне приготування двох чашок |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Контроль міцності кави | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Регулювання жорсткості води | Ні |
| Індикатор рівня води | Так |
| Протикраплинна система | Ні |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Швидкий пар | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Плита автопідігріва | Ні |
| Автоматичне очищення від накипу | Так |
| Підігрів чашок | Ні |
| Інтегрована система обліку (Шеф карта) | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 125 г |
| Манометр | Ні |
| Кількість груп | 1 |
| Можливість підключення до водопроводу | Ні |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Таймер | Ні |
| Тип нагрівача | термоблок |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| USB-інтерфейс | Ні |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 12 порц. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 253 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Вага | 8 кг |
- Ціна: 12 500 ₴


