
Кавомашина NIVONA CafeRomatica 550
13 000 ₴
- В наявності
- +380 (50) 405-04-50проспект Героїв Харкова, 28
- +380 (50) 401-89-82проспект Героїв Харкова, 28 сервіс
Кавомашина Б/В. Стан технічний як у нової. Пройшла повне технічне обслуговування. Візуальний стан без зауважень (хороший). Вісля замовлення Ви отримуєте реальні фото та після підтвердження ми відправляємо.
Автоматична кавомашина NIVONA CafeRomatica 550 — це ідеальний вибір як для досвідчених гурманів, так і для початківців, що тільки відкривають для себе багатогранний світ смачної та ароматної кави. Модель оснащена системою налаштування власних рецептів, розумними програмами очищення, моніторингом рівня води, екорежимом для заощадження енергії, а також має просте керування, що зробить ваш користувацький досвід легким та комфортним.
Отримайте максимум від кожної краплі вашого ранкового еспресо завдяки Aromatica System. Ця система розкриває повний букет аромату та смаку зерен. Спочатку тихий конічний млин із загартованої сталі дбайливо перемелює каву згідно з вашими уподобаннями, а потім, у відсіку для заварювання, під тиском 15 бар кава змішується з водою, надаючи напою вишуканий та насичений аромат.
NIVONA CafeRomatica 550 виконана у лаконічному дизайні з фронтальною панеллю чорного кольору. Невеликі габарити, відсутність зайвих зовнішніх елементів та стримана колірна гама дозволять кавомашині з легкістю стати гармонійною частиною будь-якого сучасного кухонного інтер’єру.
Гнучкі налаштування допоможуть персоналізувати ваш досвід користування NIVONA CafeRomatica 550 та готувати смачні авторські напої. Інтуїтивне та просте керування кавомашиною дозволить вам:
-
налаштовувати об’єм напоїв від 20 до 240 мл;
-
регулювати температуру кави, а також температуру гарячої води для чаю;
-
налаштовувати міцність кави;
-
вибирати різні рівні помелу.
Догляд за кавомашиною NIVONA CafeRomatica 550 — максимально простий і не займатиме у вас багато часу. Модель оснащена знімним заварним блоком для легкого очищення. Видалення накипу та промивання здійснюється одним натисканням кнопки.
В комплект постачання автоматичної кавомашини NIVONA CafeRomatica 550 входять:
-
таблетки для очищення;
-
трубка капучинатора;
-
тестові смужки для визначення жорсткості води.
Інтуїтивне керування
Налаштовуйте роботу своєї кавомашини всього декількома дотиками. Інтуїтивне керування зробить ваш користувацький досвід максимально простим і комфортним. Кольоровий TFT дисплей допоможе у навігації та виборі потрібних опцій для приготування ароматної кави до вашого смаку.
Приготування 2-х чашок кави одночасно
Багато кави не буває. Готуйте одночасно 2 чашки еспресо для себе, для ранкового сніданку удвох чи для гостей.
Капучинатор Easy-Spumatore
Ніщо не додасть вашому ранку більше задоволення, ніж ідеально приготовлений капучино. З професійним капучинатором Easy-Spumatore ви зможете швидко та легко отримати густу, ніжну молочну пінку для вашого напою.
Власні рецепти
Дайте волю своїй креативності та фантазії. Налаштовуйте власні рецепти приготування еспресо та молочної піни. Виберіть ступінь помелу, кількість кави, температуру та інші параметри, щоб створити ідеальний напій до вашого смаку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nivona |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Сфера використання | Торгові магазини |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Електронне |
| Тип використовуваної кави | Зерна, Мелений |
| Об`єм | 2.2 л |
| Фільтр | одноразовий |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Споживана потужність | 1455 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Португалія |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Інші функції і особливості | Капучинатор, Контроль міцності кави, Індикатор роботи , Регулювання температури кави, Індикатор рівня води, Регулювання ступеня помелу, Подача пари, Автовимкнення, Подача гарячої води, Автоматичне очищення від накипу, Дисплей, Енергоощадний режим, Регульована висота дозатора / підставки, Одночасне приготування двох чашок , Блокування від дітей, Лічильник порцій, Таймер |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Контроль міцності кави | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Протикраплинна система | Ні |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Швидкий пар | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Плита автопідігріва | Ні |
| Автоматичне очищення від накипу | Так |
| Підігрів чашок | Ні |
| Інтегрована система обліку (Шеф карта) | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
| Манометр | Ні |
| Кількість груп | 1 |
| Можливість підключення до водопроводу | Ні |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Таймер | Так |
| Тип нагрівача | термоблок |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 10 порц. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Вага | 11 кг |
- Ціна: 13 000 ₴



