
Кавомашина NIVONA NIVO 8103
35 000 ₴
- В наявності
- +380 (50) 405-04-50проспект Героїв Харкова, 28
- +380 (50) 401-89-82проспект Героїв Харкова, 28 сервіс
Кавомашина Б/В. Стан технічний як у нової. Пройшла повне технічне обслуговування. Візуальний стан без зауважень (хороший). Вісля замовлення Ви отримуєте реальні фото та після підтвердження ми відправляємо.
Інноваційна, потужна, естетично приваблива та легка у використанні. NIVONA NIVO 8103 створена спеціально для тих, хто з особливою пристрастю ставиться до приготування та смакування кави. Кавомашина оснащена новим революційним заварювальним блоком RomaticaPlus, що розширив налаштування системи Aroma Balance до 5 профілів та здатний розкривати понад 800 ароматів кавових зерен.
Кольоровий сенсорний TFT дисплей дозволить з легкістю вибирати потрібні опції для приготування ароматної кави до вашого смаку, наприклад:
-
налаштовувати об’єм напоїв від 20 до 240 мл;
-
регулювати температуру кави, а також температуру гарячої води для чаю;
-
налаштовувати міцність кави;
-
вибирати різні рівні помелу.
Застосунок Nivona App дозволяє віддалено керувати всіма функціями вашої кавомашини. Вибирайте рецепти, змінюйте налаштування та відстежуйте процес приготування кави всього лише декількома дотиками. В застосунку ви також знайдете добірку порад щодо приготування кавових напоїв. Також, за допомогою функції «Моя кава», можна зберігати в пам’яті кавомашини власні рецепти та готувати улюблені кавові напої одним дотиком.
Отримайте максимум від кожної краплі вашого ранкового еспресо завдяки Aromatica System. Ця система розкриває повний букет аромату та смаку зерен. Спочатку тихий конічний млин із загартованої сталі дбайливо перемелює каву згідно з вашими уподобаннями, а потім, у відсіку для заварювання, під тиском 15 бар кава змішується з водою, надаючи напою вишуканий та насичений аромат.
Доглядати за кавомашиною — максимально просто. Знімний заварний блок дуже легко очищати, а видалення накипу та промивання здійснюється одним натисканням кнопки.
В комплект постачання автоматичної кавомашини NIVONA NIVO 8103 входять:
-
фільтр для води CLARIS;
-
таблетки для очищення;
-
трубка капучинатора;
-
тестові смужки для визначення жорсткості води;
-
мірна ложка.
Дизайн FORMATE/STUDIO
Продуманість у кожній деталі. Дизайн серії NIVO 8000 розроблено відомою німецькою дизайн-студією FORMATE/STUDIO у співпраці зі спеціалістами швейцарської фабрики NIVONA. Мінімалістичний та компактний корпус поєднав у собі найновіші технології, революційний заварювальний блок і великий, інформативний кольоровий сенсорний дисплей.
Заварювальний блок RomaticaPlus
Ще більше смаку та аромату. Новий заварювальний блок RomaticaPlus здатний розкривати понад 800 ароматів кавових зерен. Завдяки RomaticaPlus та системі Aroma Balance System ви можете з легкістю налаштувати смаковий профіль кави, що повністю відповідатиме всім вашим уподобанням.
Aroma Balance System
Aroma Balance — система, що відкриє для вас новий досвід смакування кави. Завдяки п'ятьом профілям екстракції, які можна вибрати до ваших уподобань, вона розкриває максимум смаку кожного зерна. Aroma Balance надає можливість приготувати той самий ідеальний ароматний еспресо чи будь-який інший кавовий напій.
Капучинатор Cappuccino-Connaisseur
Ваш смак вирішує все. З професійним капучинатором Cappuccino-Connaisseur ви не тільки зможете швидко та легко отримати густу, ніжну молочну пінку для вашого напою, а й налаштувати порядок подачі молока та кави.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nivona |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Сфера використання | HoReCa, Торгові магазини |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип використовуваної кави | Зерна, Мелений |
| Об`єм | 1.8 л |
| Фільтр | постійний |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Споживана потужність | 1455 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Португалія |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Інші функції і особливості | Капучинатор, Контроль міцності кави, Індикатор роботи , Регулювання температури кави, Індикатор рівня води, Регулювання ступеня помелу, Подача пари, Автовимкнення, Подача гарячої води, Автоматичне очищення від накипу, Дисплей, Енергоощадний режим, Регульована висота дозатора / підставки, Одночасне приготування двох чашок , Блокування від дітей, Лічильник порцій, Таймер |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Контроль міцності кави | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Протикраплинна система | Ні |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Швидкий пар | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Плита автопідігріва | Ні |
| Автоматичне очищення від накипу | Так |
| Підігрів чашок | Ні |
| Інтегрована система обліку (Шеф карта) | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
| Манометр | Ні |
| Кількість груп | 1 |
| Можливість підключення до водопроводу | Ні |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Таймер | Так |
| Тип нагрівача | термоблок |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 10 порц. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Вага | 10.5 кг |
- Ціна: 35 000 ₴





