
Кавомашина Jura J6 Piano White
30 000 ₴
- В наявності
- +380 (50) 405-04-50проспект Героїв Харкова, 28
- +380 (50) 401-89-82проспект Героїв Харкова, 28 сервіс
Кавомашина Б/В. Стан технічний як у нової. Пройшла повне технічне обслуговування. Візуальний стан без зауважень (хороший). Вісля замовлення Ви отримуєте реальні фото та після підтвердження ми відправляємо.
Кавомашина Jura J6 Piano White - автоматична кавомашина, представлена у досконалому дизайні, із застосуванням сучасних технологій, що гарантує неперевершену якість напою. Сертифікований TÜV рівень гігієнічності та програми обслуговування доповнюють низку переваг цієї моделі. J6 Piano White оснащена високошвидкісною кавомолкою Aroma G3, яка перемелювання кавового зерна максимально зберігає аромат.
Запатентована технологія P.E.P.® оптимізує час екстракції для напоїв із мінімальним часом приготування, гарантуючи неповторний смак. Чудові напої з молоком кавоварка готує завдяки особливій технології приготування дрібної пористої піни. Рідкокристалічний дисплей Jura J6 Piano White з активною матрицею та вибір у меню смуги прокручування швидко приведуть Вас до мети.
Система подачі води I.W.S.® автоматично розпізнає фільтр. Удостоєна міжнародних престижних нагород за дизайн, кава машина Jura J6 Piano White акцентує увагу на поворотний регулятор Rotary Switch, у виконанні з підсвічуванням Blue Crystal, хромований кавовий дозатор та скляну підставку для чашок.
Особливості:
-
Зручне керування: всі напої можна тонко налаштувати в меню та викликати одним дотиком до екрану; а також - коригувати налаштування "на льоту".
-
Ніжно-молочний Piano White колір корпусу, скляна платформа для чашок та синє підсвічування чашок роблять цю модель прикрасою будь-якої кухні.
-
Знаменита швейцарська надійність дозволяє користуватися цією кавоваркою довгі роки без погіршення якості напоїв.
-
Працює як на зерновій, так і на мелену каву.
-
Великий сенсорний TFT дисплей високої роздільної здатності.
-
Система увімкнення режиму енергозбереження Zero-Energy Switch.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jura |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Електронне |
| Тип використовуваної кави | Зерна, Мелений |
| Об`єм | 1.9 л |
| Фільтр | постійний |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Інші функції і особливості | Капучинатор, Контроль міцності кави, Індикатор роботи , Регулювання температури кави, Індикатор рівня води, Регулювання ступеня помелу, Подача пари, Автовимкнення, Подача гарячої води, Автоматичне очищення від накипу, Дисплей, Енергоощадний режим, Регульована висота дозатора / підставки, Одночасне приготування двох чашок |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Контроль міцності кави | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Протикраплинна система | Ні |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Швидкий пар | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Плита автопідігріва | Ні |
| Автоматичне очищення від накипу | Так |
| Підігрів чашок | Ні |
| Інтегрована система обліку (Шеф карта) | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
| Манометр | Ні |
| Кількість груп | 1 |
| Можливість підключення до водопроводу | Ні |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Таймер | Ні |
| Тип нагрівача | термоблок |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 10 порц. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Вага | 10.9 кг |
- Ціна: 30 000 ₴








