
Кавомашина Jura ENA Micro 9
13 000 ₴
- В наявності
+380 (95) 886-55-62
проспект Героїв Харкова, 28- +380 (50) 405-04-50проспект Героїв Харкова, 28
- +380 (50) 401-89-82проспект Героїв Харкова, 28 сервіс
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавомашина Б/В. Стан технічний як у нової. Пройшла повне технічне обслуговування. Візуальний стан без зауважень (хороший). Вісля замовлення Ви отримуєте реальні фото та після підтвердження ми відправляємо.
Компанія JURA представляє кавомашину ENA Micro 9 One Touch — найменшу автоматичну кавомашину у світі, обладнану технологією One Touch Cappuccino.
Вона ще на 11% нижче за компактні кавомашини серії ENA. Це було досягнуто за допомогою нової розробки заварного блока, ідеально адаптованого для приготування однієї чашки напою і який забезпечує першокласну якість приготування еспресо. Завдяки зменшеному розміру ця кавомашина має ефектний зовнішній вигляд, який додатково підкреслюється модним сріблястим кольором.
Найменша кавомашина з технологією One Touch Cappuccino
ENA Micro 9 пропонує всім шанувальникам кавових напоїв необмежену насолоду навіть в умовах обмеженого простору. Ш x В x Г: 23 x 32,3 x 44,5 см.
Просте керування
Керувати кавомашиною настільки легко, що для цього достатньо двох дій: натиснути на кнопку — насолодитися напоєм. Прості, зрозумілі символи й ергономічно розміщені кнопки дають змогу досягти мети у найкоротший спосіб.
Легко регульований по висоті комбінований дозатор
Ультрасучасна технологія приготування дрібнопористої піни дає змогу приготувати кавові напої, прикрашені повітряною молочною піною, і надає ексклюзивний смак насолоді. Плавно регульований по висоті (55-138 мм) комбінований дозатор кави та молока забезпечує ідеальну гігієнічність.
Різноманітність кавових напоїв
Jura встановлює нові стандарти, представивши кавомашину ENA Micro 9 One Touch, яка здатна приготувати безліч різноманітних кавових напоїв одним натисканням кнопки: лате макіато, капучино, крем-кава, еспресо, приготування гарячої води. Новий розроблений заварний блок надмалих розмірів забезпечує приготування еспресо екстракласу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jura |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Сфера використання | HoReCa, Торгові магазини |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Електронне |
| Тип використовуваної кави | Зерна, Мелений |
| Об`єм | 1.1 л |
| Фільтр | постійний |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Інші функції і особливості | Капучинатор, Контроль міцності кави, Індикатор роботи , Регулювання температури кави, Індикатор рівня води, Регулювання ступеня помелу, Подача пари, Автовимкнення, Подача гарячої води, Автоматичне очищення від накипу, Дисплей, Енергоощадний режим, Регульована висота дозатора / підставки |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Контроль міцності кави | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Протикраплинна система | Ні |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Швидкий пар | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Ні |
| Плита автопідігріва | Ні |
| Автоматичне очищення від накипу | Так |
| Підігрів чашок | Ні |
| Інтегрована система обліку (Шеф карта) | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 125 г |
| Манометр | Ні |
| Кількість груп | 1 |
| Можливість підключення до водопроводу | Ні |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Таймер | Ні |
| Тип нагрівача | термоблок |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1.1 м |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 10 порц. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 323 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Вага | 9.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 000 ₴








