
Кавомолка Eureka Drogheria MCD4
29 640 ₴
- Під замовлення
Відправка з 31 травня 2026+380 (95) 886-55-62
проспект Героїв Харкова, 28- +380 (50) 405-04-50проспект Героїв Харкова, 28
- +380 (50) 401-89-82проспект Героїв Харкова, 28 сервіс
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ЖОРНОВА
Тип Плоскі
Діаметр 65 – 75 – 85 mm
Матеріал Гартована сталь
МОТОР
Привід Пряма
Про/хв
1290 (Жорнова 65 mm)
1430 (Жорнова 75 mm)
1430 (Жорнова 85 mm)
Потужність
450 watt (Жорнова 65 mm)
750 watt (Жорнова 75 mm)
750 watt (Жорнова 85 mm)
Живлення Одно- або трифазне
ІНШЕ
типологія Мануальна
Безступінчасте мікрометричне регулювання Так
Місткість бункера для кавових зерен 1,4 kg
Продуктивність (г/с)
3 - 4 Espresso 4 - 5 Brew (Жорнова 65 мм)
5,5 - 6,5 Espresso 7,5 - 8,5 Brew (Жорнова 75 мм)
9,5 - 10,5 Espresso 12,5 - 13,5 Brew (Жорнова 85 мм)
РОЗМІРИ
Висота 645 мм
Ширина 184 мм
Глибина 267 мм
Вага
11,5 кг (Жорнова 65 мм)
14 кг (Жорнова 75 мм)
14,2 кг (Жорнова 85 мм)
В еквіваленті 570 Евро
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Професійне |
| Тип приводу | Електропривод |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Споживана потужність | 320 Вт |
| Об'єм контейнера для зерен | 300 г |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Дозатор | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Блокування включення при знятій кришці | Так |
| Матеріал жорнів | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Глибина | 303 мм |
| Вага | 9.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 640 ₴

